Diem has delivered the best on time and budget for BAYER.

AYRINTILI BİLGİ

Diem has built ENERJISA PRODUCTION HQ to the smallest detail in the shortest time possible.

AYRINTILI BİLGİ

Diem has improved the flavour of the workplace for SIEMENS.

AYRINTILI BİLGİ

About Us

Our team that works in the fields of design, projecting, project management and contracting under the umbrella of DIEM Muhendislik Mimarllk A.S. contributes to the design, projecting and project management phases of works of domestic and foreign industrial corporations such as plants, office buildings, administrative buildings, shopping malls, cinemas, sport centers and call centers as well as taking an active role in the contract phase of the works in question. Our expertise in completing the projects at high standards and in advance of the schedule is one of our outstanding qualities.

DIEM also acts as a contractor for various projects of customers to renovate office floors, to construct reinforced concrete and steel buildings, to build reinforcements, to install all kinds of electrical or mechanical infrastructures and superstructures, to perform landscaping works, and to build infrastructure and superstructure works. Giving priority to institutionalization since day one and having taken big and bold steps to that target.

Gündemde ne var
08 MAYIS 2021
Diem, ofislerin pandemi sonrası oluşan yeni ihtiyaçlarını puzzle modeliyle çözüyor. Diem Mimarlık’ın kurucu ortağı C. Melih Şamlı Dünya Gazetesi’ne verdiği röportajda puzzle modeliyle hem işyerlerindeki ...
24 NİSAN 2021
1998 yılında kurulan Diem Mimarlık’ın Yönetici Ortağı C. Melif Şamlı, yeni dönemde “hibrit iş yeri modeli uygulamasıyla” müşteri memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmayı hedeflediklerini söylüyor. ”Çalışanlarınıza iyi bakarsanız onlar da müşterilerinize iyi bakarlar.” Studio Alliance Birliği üyesi ...
12 OCAK 2021
Studio Alliance; uluslararası bir oyuncu, pazar lideri ve yaşanılası ofis yaşam alanlarının yaratıcısı olan deneyimli Türk firması DİEM’in kurucu üye olarak birliğe katılımından ...
Uzmanlık
TASARIM
İNŞAAT
FIT - OUT
STUDIO ALLIANCE
 • TASARIM

  Diem Ekibi, global müşterilerimizle yapılan işbirlikleri sonucunda ofis tasarımında değerli deneyimler biriktirdi. Bu sayede, müşterilerimize, ihtiyaç ve taleplerine uygun, özelleştirilmiş ve benzersiz çalışma alanları sunuyoruz.

 • İNŞAAT

  Uzun yıllardır farklı sektörlerde, global müşteriler ile çalışarak edindiğimiz teknik bilgi ve beceri sayesinde hem kaba hem de ince inşaat işlerinde küresel olarak rekabet edecek yetkinliğe sahibiz. Proje portföyümüz, çok sayıda fonksiyonel talebi karşılayan bina inşasındaki uzmanlığımızı kanıtlamaktadır. Zengin proje portföyümüzde fabrika binaları, Ar-Ge binaları, lojistik depo binaları, laboratuvar binaları, spor merkezleri ve ofis mekanları bulunmaktadır.

 • FIT - OUT

  “Herkese uygun” bir işyeri olmadığını, her sektörün ve hatta her markanın belirli bir işyeri tasarımı ve organizasyonu gerektirdiğini fark eden müşterilerimiz için marka kimliğine hitap eden ve verimliliği artıran benzersiz fit-out projeleri tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

 • STUDIO ALLIANCE

  2020 yılından bu yana Avrupa genelindeki fit-out ve mimarlık firmalarından oluşan Studio Alliance'ın Türkiye'deki tek üyesiyiz. Studio Alliance üyeleri arasında oluşan bilgi akışı sayesinde dünyada gelişen ofis trendlerini aynı anda müşterilerimize sunuyoruz. Alliance üyeleri ile yaptığımız işbirliği sayesinde Avrupa'daki kurumsal müşterilerimize hizmet verme kabiliyetimizi her geçen gün artırıyoruz. Avrupa genelinde müşterilerimize, üretkenliği ve çalışanların elde tutulmasını artırırken maliyetleri düşüren işyeri oluşturma danışmanlığı ve değişim yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Ekibimiz
Sosyal Sorumluluklar
Boya Bağışı Etkinliğimiz
Boya Bağışı Etkinliğimiz

İzmir Bayraklı Gümüşpala Meslek ve Ticaret Lisesine Mavibahçe projemizden kalan boyalarımızı okulun tadailat sürecinde kullanılması için firmamızca bağışlanmıştır. Gençlik geleceğimizdir.

Haytap
Haytap

Hayvanları koruma derneğine katkı sağlayabilmek adına , bayram çikolatalarımızı vegan üretim sağlayan Haytap üstünden alarak bağış yaptık.

Kök Hücre Bağışı
Kök Hücre Bağışı

Her yıl yüzlerce insan uygun donör bulunamadığı için hayata veda ediyor. Diem firması olarak Kızılay ile iş birliğinde bulunarak kök hücre bağışı yaptık. 

Göztepe Çocuk Onkoloji Hastanesi
Göztepe Çocuk Onkoloji Hastanesi

Göztepe Onkoloji bölümünde tedavi gören çocuklar için , 23 nisan etkinliği kapsamında organizasyon düzenledik. Çocuklarımıza sağlıklarına zararlı olmayan oyuncak seçip , onlara hediye ettik. Diem firması olarak hastaneye klima bağışında bulunduk.

Dünya Saati
Dünya Saati

Dünyadaki çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla WWF tarafından 2007 yılından beri gerçekleştirilen ve 135 ülkeden 2 milyar insanın katılımıyla dünyanın en büyük çevre hareketi olan Dünya Saati (Earth Hour), ülkemizde WWF-Türkiye tarafından yürütülüyor. 2018 yılında Diem 2 şubesi ile Dünya Saati uygulamasına katılarak katkı sağladı.

Bir Güzel Hareket Seç
Bir Güzel Hareket Seç

WWF öncülüğünde çalışanlarımızdan 1 plastik kullanımından ömürlerinin sonuna kadar vazgeçeceğini beyan ettiler. Firmamızda plastik bardak, çatal , tabak gibi ürünlerin kullanımı kaldırıldı.

Sohayko Derneği
Sohayko Derneği

Trafik kazası geçirmiş ve sol ön patisini kaybetmiş olan Golden’in tedavi masraflarını üstlendik.

Kelebek Çocuklar
Kelebek Çocuklar

Kelebek hastalığı olarak bilinen , vücut bölgelerinde içi su dolu kabarcıklar (bül) oluşumu ile kendini gösteren bir hastalıktır. Bu hastalığa sahip çocuklar uzun süre yaşayamadığı için Kelebek Hastalığı denmektedir. Bu süreçte acılarını dindirebilmek için çeşitli ilaçlar kullanmak zorundalar. Diem çalışanları olarak bu çocukların ilaç masraflarına katkı sağladık.

DZone - Heybeliada Çocuk Kütüphanesi Projesi
DZone - Heybeliada Çocuk Kütüphanesi Projesi

Heybeliada çocuk kütüphane projesi DZone ekibi tarafından tasarlanmıştır. DZone ekibine bu manevi çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

İzmir Deprem Sonrası Desteğimiz
İzmir Deprem Sonrası Desteğimiz

İzmir’de yaşanan depremden sonra ekip arkadaşlarımız bebekler için 33 paket bebek bezi,31 adet pişik kremi,30 adet biberon,40 adet emzik,50 adet ıslak mendil,61 adet devam sütü,50 ağız bezi,40 adet mama önlüğü,40 adet bebek kaşığı,bebek deterjanı satın alarak gönderdi.

Covid19 Destek
Covid19 Destek

Covid19 ile mücadele kapsamında cesurca çalışan sağlık emekçilerimize destek olmak istedik.

Uzunköprü ve Zeynep Kamil hastanelerine maske bağışında bulunduk.

Sertifikalar
Referanslar
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA